Zadzwoń do nas: 516778321

Ważna informacja. Kliknij!

 

W tym roku planujemy trzy!!! równoległe turnusy naszych rekolekcji wakacyjnych w górach (27.06-05.07). Odbędą się one w Szkolnych  Schroniskach Młodzieżowych oddalonych od siebie 13 km (znana nam już Rajcza-Nickulina i Soblówka) jak również dla najstarszych  w Glince koło Ujsoł (czyli pomiędzy Soblówką, a Rajczą).  Nieco starsza młodzież będzie uczestniczyć w rekolekcjach w Rajczy, a młodsi w Soblówce. Najstarsi, czyli końcówka liceum, studenci i wszyscy pozostali, będą zaproszeni jak już wspomniałem do Glinki. Prosimy o dość szybkie zgłaszanie się na rekolekcje (najpóźniej do 15 maja, a najlepiej do końca kwietnia). Musimy podać przybliżoną liczbę uczestników w niedługim terminie, a po drugie ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o wpłacanie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową zaliczek (200 zł) albo do swoich księży z Wojska Gedeona, lub bezpośrednio do mnie na konto:

 

LECH PIÓRKOWSKI

ul. PŁOCKA 4/16/6,  09-210 DROBIN

konto:

Toyota Bank Polska S. A.

29 2160 0003 2000 1530 7677 0002

Z dopiskiem na tytule przelewu: Wyjazd wakacyjny- Wojsko Gedeona 2018

 

Karty zgłoszeniowe można pobrać tutaj (Rajcza Soblówka Glinka). Można sobie z skserować kartę dla siebie, ponieważ są na niej ważne informacje. Całkowity koszt rekolekcji wynosi 500 zł + dojazd (informacje o autobusach będą podane wkrótce).

Tematem tegorocznych rekolekcji wakacyjnych (zarówno w Rajczy jak i w Soblówce) będzie: Rekolekcje z Najpiękniejszą Kobietą Świata. Brzmi nieźle, prawda? Kryje się pod tym tematem, jak się domyślacie, po prostu MARYJA. Myślę, że wszyscy pokochamy Ją jeszcze bardziej po tych rekolekcjach. Jako przygotowanie do nich proponuje codzienny różaniec (przynajmniej jedna dziesiątka) w intencjach naszych rekolekcji. Już dziś pytajmy się siebie, Kim Ona jest dla nas?

Proszę was, tak samo jak rok temu, o „Bożą mobilność” co do przydziału do poszczególnych ośrodków. Każdy ośrodek ma ograniczoną ilość miejsc. Każde Schronisko jest jednocześnie pięknie położone wśród Beskidu Żywieckiego. Pamiętajmy, że najważniejsze jest spotkanie z Bogiem na rekolekcjach, a nie ze znajomymi. Tym bardziej, że planujemy wspólne spotkanie (-nia). Niektórych z was poprosimy o bycie animatorami na rekolekcjach. Tak jak rok temu, tak i teraz zapraszam animatorów o przyjazd dzień wcześniej. Jest jeszcze sporo czasu, dlatego dopytujcie o szczegóły swoich kapłanów i czytajcie bieżące informacje na stronie WG i „f”.

Na naszym kanale YouTube można znaleźć podsumowanie naszych zeszłorocznych rekolekcji wakacyjnych w krótszej i dłuższej formie.

W zakładce "Świadectwa"znajdziecie także przeżycia uczestników z zeszłego roku.